loading...

دنیای تکنولوژی ودانش آریا

نشریه ی اینترنتی علمی آریاابهر،اخبار علمی،اخبار شهر ابهر،گروه طراحی و تحقیقاتی مهندسی برق و فیزیک


به نام خدا


روند طراحی وبسایت برای شما بدین شرح است:


1- دریافت اطلاعات از شما 

2- طراحی اولیه رایگان

3- راه اندازی روی سرور رایگان و تست دیتا بیس ها و امکانات ( در صورت داشتن)

و به صورت یک هفته آزمایشی با دامنه ی تست امتحان و استفاده گردد و بعد از تکمیل اولیه 

4- تخصیص دامنه ی مورد نظر شما و انتقال به سرور اصلی و یک ماه تست و دیباگ فنی و امنیتی و بعد از 40 روز از تاریخ عقد قرارداد و مرحله ی 1 وبسایت بی عیب و نقص تحویل شما می شود.

لازم به تذکر است که بعد از عقد قرار داد دریافت اطلاعات کلی شما 3 تا 7 روزه سایت شما آماده است اما 40 روز روزانه بررسی می شود  تا کاملا بی عیب و نقص تحویل شما گردد .

 

شرایط تسویه حساب :


هنگام عقد قرارداد و تا یک هفته و ارایه ی نسخه ی Prime کاملا مجانی و رایگان می باشد.

 30 % هزینه ی طراحی + هزینه ی هاستسنگ و دامنه بعد از ارایه ی نسخه ی پتا و تبدیل پرایم به بتا

30% باقی مانده بعد از 40 روز از عقد قرارداد و هنگام تحویل محصول نهایی و 40% مانده بصورت نقد و اقساط تا 24 ماه (چک یا سفته یا ضامن معتبر)


سرویس های پشتیبانی بعد از آپلود نسخه ی نهایی بصورت ماهانه و هر شش ماه سرویس کامل بک آپ رایگان و گارانتی خدمات مادام العمر.گروه تولید محتوا / گروه مهندسی رایانه / گروه مهندسی آریا / هلدبنگ بزرگ آریا

علیرضا امامیان بازدید : 92 زمان : نظرات (0)

به نام خالق اندیشه

علی الظاهر نصب دوربین های مداربسته و راه اندازی سیستم های نظارتی کار ساده ای و راحتی به نظر می رسد اما اینکه شما یک نصاب حرفه ای باشید که با اصطلاحات و نکات فنی آن نیز آشنا باشید برای شما و آینده ی شغلیتان بسیار مفید است. گروه آریا اقدام به برگزاری دوره ی آموزشی طراحی و اجرای سیستم های نظارتی پرداخته است.

البته موقتا این دوره تا بهبود شرایط شیوع کرونا - تعطیل است ولی در صورت ادامه ی وضعیت به صورت مجازی برگزار می گردد.و در صورت بهبود وضعیت کارگاه برگزار می گردد.

توانایی ها و مهارت هایی که شما در این دوره فرا میگیرید

- آشنایی با مدارت و نحوه ی عملکرد دوربین ها

- توانایی طراحی و شبیه سازی سیستم های نظارتی جزئی،متوسط و حتی کلان

- نحوه ی راه اندازی یک سیستم کامل 

- لینک وایرلس در نصب دوربین

-عیب یابی شبکه،عیب یابی تجهیزات 

- و در انتها شما قادر خواهید بود یک مساحت زیاد با تعداد دوربنین های زیاد و لینک های وایرلس و اتاق کنترل را راه اندازی و نگهداری کنید.


نکته : دو یا سه نفر از دوره به استخدام شرکت در خواهند آمد. و مدرک فنـــی و حــــرفه ای اعطا می گردد.

علیرضا امامیان بازدید : 60 زمان : نظرات (0)

به زودی ظرف این هفته دو یا سه لینک از کتاب و جزوه های به زبان فارسی با موضوع فیزیک کوانتم و میدانهای کوانتمی فصل به فصل قرار گرفته است

 لینک دانلود مستقیم فصل اول.

دانلود کنیدhttp://up.aryanet-abhar.ir/info/3128019/QM1

زبان: فارسی

حجم : نا مشخص

قیمت : ۰ ﷼


علیرضا امامیان بازدید : 78 زمان : نظرات (0)
تقریباً یک دهه پیش ستاره‌شناسان یک سیستم ستاره‌ای به‌نام «BD+20 307» را کشف کردند که در فاصله‌ی ۳۰۰ سال نوری از ما قرار داشت. این سیستم دو ستاره داشت که هر کدام حدود یک میلیارد سال قدمت داشتند و ذرات و گردوغبار اطراف آن‌ها را احاطه کرده بود...
علیرضا امامیان بازدید : 91 زمان : نظرات (0)


واحد خبری آریا - امامیان در نشست ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۸: گروه آریا صرفا تمرکز‌خود را برای طراحی و تحقیق و توسعه  در زمینه های مخابرات و انرژی های نو،قدرت ، الکترونیک و فیزیک ( نجوم و فیزیک الکترونیک) قرار داده است. به امید خدا و تلاش روز افزون پرسنل طراحی و تولید یک سری مدارات صنعتی و‌خانگی‌ را از فروردین ۹۹ آغاز خواهیم کرد و به امید حق‌تعالی با نگرش های دانش بنیانی سعی خواهیم‌کرد  به توسعه ی صنعت و‌توانمندی های خوبش و مملکت خود داسته ایم.در ادامه آموزش،برگزاری همایش های آموزشی و علمی ‌ تولیدات دانش بنیانی 

از این پس در زمینه های فیزیک نجوم و فیزیک کلاسیک دبیرستان و عمومی دانشگاه، برگزاری همایش های علمی و حرکت‌های دانش بنیانی در زمینه ی مهندسی برق قدرت و الکترونیک و مخابرات به میهن عزیزمان خدمت خواهیم کرد.

علیرضا امامیان آذر ۱۳۹۸ - جلسه ی ۱۴ ام اصلی و سومین جلسه ی فوری هیئت مدیره 

به علاوه  از این پس اخبار علمی در زمینه ی فیزیک کلاسیک،فیزیک نوین،اختر فیزیک و نجوم و مهندس برق( سه گرایش)،مهندسی کنترل ،مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی و سخت افزار) را انتشار خواهیم داد.


علیرضا امامیان بازدید : 70 زمان : نظرات (0)
ناسا تصویری از تلسکوپ فضایی هابل را منتشر کرده است که در آن بخشی از سحابی «NGC1333» دیده می‌شود. این سحابی در فاصله‌ی تقریبی ۱۰۰۰ سال نوری از زمین قرار دارد. NGC1333 به نام‌های «Ced16» و «LBN741» نیز شناخته می‌شود و آن‌را می‌توان در شمال صورت فلکی برساوش مشاهده کرد.


علیرضا امامیان بازدید : 41 زمان : نظرات (0)

 

واحد خبری آریا امامیان مدیرعامل: امروزه صحبت هایی در باره ی کم رنگ شدن نقش ما در بازار صنعت الکترونیک و برق قدرت زیاد به گوش میرسد.بنده تصدیق می کنم کم رنگ شدن حضور را و علت آن است که این شرکت در حال گذر از یک شرکت کارگری به یک شرکت مهندسی و طراحی و از زمینه ی عملیاتی و اجرایی به سمت طراحی و دانش بنیانی در حرکت هستیم.

به حول و القوه الهی تا سال 1399 هم آزمایشگاه سطح 3 مان راه  اندازی خواهد شد. و کم کم در حوزه ی طراحی،مونتاژ و ساخت مدارات صنعتی و غیر صنتعی وارد خواهیم شد و با دوبال الکترونیک و کامپیوتر  خدمات طراحی الکترونیکی و کنترلی نرم افزاری و اتوماسیون رایانه ای و مهندسی اینترنت  را عرصه خواهیم کرد. در اولین قدم،طراحی و احتمالا پیاده سازی بردهای تک روی الکترونیکی و الکترونیکی فدرت را استارت خواهیم زد و در ادامه به مطالعه و تحقیق روی سیستم های الکترونیک قدرت،شبکه ی قدرت و مشکلات این دو حوزه و بهینه سازی آنها خواهیم پرداخت.

علت این تغییرات و گذر این است که احساس می کنم سطح این کارهایی که ما سابقا انجام میدادیم با ورود خیل افراد فارغ التحصیل از دانشگاه ها به این عرصه پایین آمده و شرکتی چون ما اگر بخواهد در این سطح بماند مصداق درجازدن است.

منتظر خبرهایی شگفت انگیز و تازه از گروه مهندسی آریا باشید...

علیرضا امامیان بازدید : 52 زمان : نظرات (0)

 وضعیت فروش اینترنتی در سال 1398 چگونه است؟

با توجه بی ثبات نسبی بازار در سال 1398 علی الخصوص تابستان 98 و تلاش های مردم و دولت برای مبارزه با تحریم ها و مقاومت اقتصادی انتظار می رود بازار کسب کار اینترنتی کمی کمرنگ تر شده و مردم بیشتر به فکر خرید مطمئن هستند.

اما هر استارت آپی که بتواند بیم مشتری های خود ایجاد اعتماد کند،طبیعتا موفق تر خواهد بود.پس ایجاد اعتماد و اعتماد سازی اولین اصل در توسعه ی فروشکاه شما 724 است.

به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین پروژه های در دست اقدام گروه مهندسی آریا (گما) ترویج فرهنگ خرید اینترنتی و کسب کار اینترنتی است.بلاشک در آینده ی نه چندان دور تمامی خرید های ما اینترنتی و در بستر فضای مجازی اتفاق خواهد افتاد.اگر امروز د راین زمینه مستعد و استوار گام برداریم،فردا آینده ی روشن برای ما خواهد بود.لذا برآن شده ایم که بخش فروش بازی کامپیوتری ،کنسول های بازی و خدمات دیجیتال و محتوا فصل بعدی فروشگاهما خواهد بود.علیرضا امامیان بازدید : 89 زمان : نظرات (0)
آینده ی کاری گروه مهندسی برق آریا
امروز ۱۸ ام خرداد ۱۳۹۸ گروه مهندسی برق اریا وارد ۶ ام سال کاری حرفه ای و جدی خود می شود.خداوند را شاکریم که طی پنج سال اخیر با عنایت حق تعالی توانسته ایم باتمامی فراز و نشیب ها مشکلات را پشت سرگذاشته و به جایگاه و رتبه ی فعلی برسیم.لذا برآن شدیم که تصویری از آینده ی کاری مان متصور شده و با پشتکار شاهد خلق موفقت و به واقعیت رساندن آن باشیم.در این مسیر تصمیم برآن شد که خط تولید اینورتر های تکفاز شبه سینوسی و سیم سیار محافظ با امکانات ویژه را در قالب کارگاهی کوچک راه اندازی کرده و مرحله به مرحله با تکمیل و توسعه ی ایمن کارگاه کوچک آنرا به یک واحد ضنعتی مستقل برای تولید محصولات الکتریکی اعم از روشنایی،تجهیزات برق صنعتی ، لوله ی خرطمی و فلکسیبل،کلید و پریز ،فیوز و کلید منیاتوری و امثال هم تبدیل نماییم.
اینورتر مد نظر ما اینورتر در سه مدل زیر است.
۱- تکفاز،۳۰۰ وات،۱۲ ولت دی سی به ۲۳۰ ولت ای سی،با دو ورودی فندکی و سوسماری مختص اتصال به اتومبیل
۲- تکفاز،۵۰۰ وات،۱۲ ولت دی سی به ۲۳۰ ولت ای سی،با دو ورودی فندکی و سوسماری مختص اتصال به اتومبیل،شارژر تک پورت
۳- تکفاز ۱۱۰۰ وات،۱۲ ولت دی سی به ۲۳۰ ولت ای سی،با یک ورودی سوسماری  ،شارژر مستقیم موبایل،

سه راهی و سیم سیار ها در مدل های :
۱- محافظ،کلید،سه،چهار،شش و هشت پریزه
۲- محافظ،کلید،سه،چهار،شش و هشت پریزه،شارژر موبایل،چراغ پریزها
۳-محافظ،کلید،سه،چهار پریزه،بدون سیم،مختص پکیج و بارهای حساس
علیرضا امامیان بازدید : 86 زمان : نظرات (0)


گروه مهندسی برق آریا :


 مهندسی بـــــرق الکترونیـــک : مجری دوربین مداربسته و دزدگیر،درب های هوشمند،کنترلر های هوشمند

 مهندسی بــــرق قـــــدرت : برق صنعتی و تابلو برق،شبکه ی توزیع و برق کشی  ساختمانی و صنعتی 

مهندسی بـــــرق مخابرات و کامپــــــیوتر: فیبرنوری و آنتن وایرلس 

 

گروه  مهندسی کامپیوتر آریا :


 توســــعه دهنده وب و نــرم افــزار: طراحی و اجرای وبسایت و اپلیکیشن موبایل

 مهندسی امنیت شبکه و اینترنت : گسترش انواع مدل های اینترنت

 مهندسی شبکه و ســخت افــزار : راه اندازی انواع شبکه های وایر و وایرلس


 

 

 


علیرضا امامیان بازدید : 124 زمان : نظرات (0)

تعداد صفحات : 8

درباره ما
Profile Pic
MTI با 5 سال سابقه ی کار در اطلاع رسانی دیجیتال ،دنیای تکنولوژی ، اخبار و آموزش های متفاوت،افتخار خدمت گزاری به شما را دارد. با ما همراه شوید...
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • کارگاه

     کار گاه آموزشی از امکانات ویژه ای است که به این وب اضافه شده تا به شما ساخت وسایل پرکاربرد با کمترین هزینه ها و لوازم موجود در انباری ها(!) آموزش داده شده است هر  هفته 2 پروژه !

  با ما همراه باشید...


  اطلاعیه

  سلام خدمت کاربران گرامی:

  بخش پرسش و پاسخ راجع بع اوبونتو(از اوبونتو بپرس) در انجمن راه اندازی شد برای مشاهده به لینک http://mti.rozblog.com/Forum سری بزنید.

  با سپاس

  امامیان

  آمار سایت
 • کل مطالب : 71
 • کل نظرات : 3
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 72
 • باردید دیروز : 22
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 203
 • بازدید ماه : 698
 • بازدید سال : 3,679
 • بازدید کلی : 84,655
 • کدهای اختصاصی