loading...

دنیای تکنولوژی ودانش آریا

نشریه ی اینترنتی علمی آریاابهر،اخبار علمی،اخبار شهر ابهر،گروه طراحی و تحقیقاتی مهندسی برق و فیزیک

  گروه آریا از سال ۱۳۸۶ تا کنون در زمینه ی توسعه ی تکنولوژی و اینترنت فعالیت داشته است.تغییرات و فراز و نشیب های متعدد در مسیر حرکت و بازی های سیاسی و اقتصادی تاثیر شگرفی بر فعالیت ها داشته است ولی خوشحالیم که در این مسیر تاب و طاقت آوردیم و امروز مفتخر به خدمت رسانی به مردم شریف منطقه و کشور عزیزمان هستیم.سرفصل فعالیت ها و توانمندی های گروه آریا به شرح زیر است:

-- مهندسی برق قدرت : توزیع برق،برق صنایع،برق ساختمان،تولید پراکنده(خورشیدی و بادی) و...

-- مهندسی برق مخاترونیک:مخلوطی از پروژه های مخابراتی و الکترونیکی اعم از شبکه،آنتن و طراحی انواع مدار های الکترونیکی،صنعتی،مخابراتی

-- مهندسی نرم افزار : توسعه انواع نرم افزار ، برنامه نویسی،وب سایت و...

و درکنار امور فنی اجرایی واحد تحقیق و توسعه در مسیر توسعه و تعالی علمی و آگاهی بشریت اقدام به مدیریت مجله ی اینترنتی آریا نموده است.امید است این مجله گامی موثر در تکمیل پایان نامه ها و تحقیقات دانشجویی و دانشگاهی و علمی و مناسب برای همه سنین و سلیقه ها باشد.

علیرضا امامیان بازدید : 49 زمان : نظرات (0)

Vpn به دلیل امنیت،داده ها و بیشتر با اهداف اقتصادی ابداع شد.درابتداتوضیح مختصری ولی مفید از vpn و مفهوم آن بدهیم و  سپس برویم سراغ سایر جزئیات و دلیل ها و اینکه کجا استفاده از آن بجاومفید است و درآخر توضیح اینکه امنیت آن چیست و چقدر است.

 توضیحات کاملا به زبان ساده ولی علمی و کامل.علت آن است که در بیشتر مراجع اینترنتی توضیحات کامل اما به ساده ترین زبان کمیاب است.

علیرضا امامیان بازدید : 15 زمان : نظرات (0)

آنتن دهی ضعیف گوشی، خصوصا گوشی های هوشمندی که امروزه اکثرا مورد استفاده قرار می گیرند همیشه دردسر ساز است. در مواقع مختلف عدم آنتن دهی درست گوشی می تواند در برقراری تماس ها دریافتی، تماس گرفتن کاربران، دریافت و ارسال پیام و از همه مهم تر در استفاده از اینترنت دیتای گوشی اختلال ایجاد کند.

از این رو آموزش روش های تقویت آنتن دهی گوشی می تواند برای کاربران گوشی های هوشمند اهمیت زیادی داشته باشد. این روش های تقویت آنتن موبایل می توانند موجب بهبود کیفیت تماس ها، افزایش سرعت اینترنت و جلوگیری از قطع و وصل شدن آن و مواردی از این دست شوند. 

ادامه مطلب👈

علیرضا امامیان بازدید : 4 زمان : نظرات (0)

مجموعه ی دستوراتی که با استانداردها و بر پایه ی پردازنده ی محبوب ۸۰۸۶ شرکت اینتل طراحی شده است. 

در واقع x86 خانواده‌ای از پردازنده‌ها است که دارای یک سری از ویژگی‌های مشترک هستند. برخی از این ویژگی ها عبارت‌اند از:

۱- تعداد ثبات‌های مشخصی دارند.

۲- همه پردازشگر ها مجموعه دستورالعمل‌های یکسانی را پیاده‌سازی می‌کنند. این کار کمک می کند که طراحی پردازشگر منطبق باهم باشد.

۳- برای اجرای برنامه به دستورها کمتری (به زبان اسمبلی) احتیاج دارند.

۴- آنها با نسخه های قدیمی‌تر سازگار هستند. به این معنی که اگر یک برنامه بر روی یک پردازشگر x86 که در سال ۲۰۰۸ تولید شده اجرا می شده است بر روی پردازشگر x86‌‌ای که در سال ۲۰۰۹ تولید شده نیز اجرا خواهد شد. البته عکس این قضیه صادق نخواهد بود

علیرضا امامیان بازدید : 6 زمان : نظرات (0)
به نام خالق اندیشه جزوه ی دانشگاه صنعتی اصفهان درس منطق ریاضی (سه واحدی) مشمول عناوین زیر و پوشش کامل مباحث نظریه ی مدل و منطق ریاضی و تمامی سیلابس های مصوب وزارت علوم.
فهرست مطالب:
۱- معرفی منطق ریاضی
۲-جبر بول و منطق گزاره ها
۳- قضیه فشردگی
۴-کاربرد قضیه ی فشردگی
۵-نظریه ی مدل و ...
این جزوه شامل ۱۲۰ صفحه و به صورت کامل درس منطق ریاضی را پوشش میدهد.از آنجایی که در اغلب سایت های ریت اول
گوگل متاسفانه اقدام به فروش از این قبیل جزوات دارند اما ما به آن معتقدیم که انتشار آزاد و مجانی علم لذا صرفا جهت اطلاع
 
قیمت این جزوه ۱۷.۰۰۰ تومان تا ۲۵.۰۰۰ تومان (متاسفانه) در سایت ها به فروش می رسد اما اینجا رایگان است.

برای دانلود مقاله ی (مجانی):

تعدادصفحات :

زبان : فارسی

قیمت : 0 ریال 

لینک دانلود مستقم:

 

علیرضا امامیان بازدید : 41 زمان : نظرات (0)

به نام خداوند خالق تفکر:

بحث چالش بر انگیز سفر در زمان! عده معتقدهستند که ناممکن است؟! عده ای دیگر ممکن می دانند !!

حالا حق با کدام است؟ کیست که راست می گوید؟! مخالفین سفر در زمان دست به دامان منطق و فلسفه اصولا میخواهند اصل و ذات ماجرا را زیر سوال ببرند ولی موافقین با استناد به قوانین فیزیک و علی الخصوص نسبیت های انیشتن از ادعا خود دفاع می کنند.بنده به روش تحلیل به سوال میخواهم سر فصل جدیدی گشوده و این موضوعات را بررسی کنم.برای شروع می رویم به سراغ سوال اول خود:

 -- میدان چیست ؟

علت طرح این سوال ادعا تسلا بر آن موضوع که من تحت تاثیر میدان های قوی الکترومغناطیسی گذشته،حال و آینده را باهم دیده ام! حالا واقعا تاثیر میدان هاس الک است یا تاثیر برق گرفتگی آقای تسلا!

لازم به ذکر»فعلا از بررسی فلسفی سفر در زمان گذشته ایم و ففقط تیوریکال موضوع را پیش خواهیم رفت.دوستان نظر بدهید

خب اما <<< میدان چیست؟ میدان های گرانشی الکتریکی،مغناطیسی و... >>>

علیرضا امامیان بازدید : 39 زمان : نظرات (0)

در راستای تایید قرآن و وجود خدا که برخی از دانشمندان با اعتماد بنفس بیش از حد آنرارد کرده و متاسفانه با پر رویی افکار مسموم خود را تبلیغ می کنند.مابر آن شدیم که این مطلب را منتشر کنیم.

سیاه‌چاله‌هاپدیده‌های نجومی هستند که شاید از نظر برخی‌ها هیولا‌های کیهانی وحشتناک به حساب بیایند، اما این پدیده وحشتناک توجه بسیاری از دانشمندان را به خود جلب کرد به طوری که آن‌ها با تلاش و سختی‌های فراوان توانستند اطلاعاتی را در این زمینه کسب کنند، علومی که خداوند در ۱۴ قرن پیش در قرآن کریم به آن اشاره کرده است.

حال به بررسی تعریف دقیق سیاه چاله در کتاب نورانی قرآن می‌پردازیم، کلام واضحی که در این مورد جایی برای شک نمی‌گذارد.

برای شروع به اولین سوره به نام «التکویر، آیات ۱۵ تا ۱۸» اشاره می‌کنیم.

فَلَا أُقْسِمُ بِالْخُنَّسِ

قسم یاد می‌کنم به ستارگان بازگردنده

الْجَوَارِ الْکُنَّسِ

که به گردش آیند و در مکان خود رخ پنهان کنند

در این آیات، کلمه «الخنّس» به معنی آنچه که پنهان و دیده نمی‌شود، آمده که اکنون دانشمندان اعلام کردند، سیاه‌چاله‌ها مکان‌هایی با کشش‌های گرانشی بسیارزیاد هستند به طوری که حتی نور‌ها هم نمی‌توانند از آن عبور کنند و از آنجایی که هیچ نوری از این سیاه‌چاله‌ها عبور نمی‌کند، نمی‌توان آن‌ها را مشاهده کرد.

کلمه بعدی در این سوره «الجوار» به معنی آنچه که با سرعت زیادی در حال حرکت است، در همین راستا رصد‌های آژانس فضایی ناسا نشان داد که این هیولای آسمانی با سرعت بسیار بالا در حال چرخش است به گونه‌ای که این سرعت حداکثر میزان در نظر گرفته شده در فرضیه نسبیت انیشتین است؛ و «الکنّس» یعنی چیزی که جارو می‌کند و

علیرضا امامیان بازدید : 59 زمان : نظرات (1)

اختاپوس ها موجودات جالب و عجیبی هستند که جمعیت آن‌ها چند صد میلیون سال پیش به یک‌بار در زمین زیاد شد؛ همین موضوع و برخی شواهد دیگر باعث شده تا در پژوهش اخیر محققان، فرضیه فرازمینی بودن این موجودات را مورد توجه قرار بگیرد.

اختاپوس ها به صورت تخم‌هایی که در سرمای زیر دمای انجماد آب یخ بسته بودند، میلیون‌ها سال پیش سوار بر شهاب سنگ‌ها و ستاره‌های دنباله‌دار به زمین آمده‌اند


     به ادامه ی مطالب مراجعه کنید....

علیرضا امامیان بازدید : 112 زمان : نظرات (0)

بدیهی است که همه ی ما به دنبال کسب درآمد هستیم ولی با دست تقریبا خالی و سرمایه ی اولیه ی کم.امروزه شاهد تهاجم به سمت بازار سرمایه هستیم

 و مشاهده می کنیم که همه در کارگزاری ها و مراکز اهراز هویت سجام در امد و شد هستند.از طرفی این مراکز سود خود را از دستمزد ها و مبالغ ناچیز هزینه ی ثبت نام اینها دارند و لذا هیچگاه نمیخواهند فرصت را از دست بدهند و از طرف دیگر شرکت ها عرضه کننده ی سهام هم که بدون دغدغه کلی پول و ارزش بدست می آورند و تا اینجا همه چیز خوب به نظر میرسد ولی جالبترین موضوع این است که شاید بالغ بر چندین میلیون دلار حجم معاملات می باشد و همه راضی و خوشحال هستند! یعنی واقعا هیچکس ضرر نخواهد کرد.نمی کند یا مثلا ۵۰۰ درصد سود میکند و ۰.۰۰۱ درصد ضرر که ظاهرا این همه خوب بودن و سودمندی زیاد هم قابل اعتماد نیست و احتمال می رود یک افت شدیدی را در روز های نه چندان دور شاهد باشیم.

اما در مقابل امروز مشاهده میگردد که تقاضا برای ارز دیجیتال یا همان رمز ارز افزوده شده و علاوه بر خرید و فروش، استخراج نیز ظاهرا درآمد خوبی دارد .اما قانونی بود یا نبودن و شرایط و چگونگی معاملات آن  و اینکه چه کارهایی مجاز و چه کار هایی غیر مجاز است فعلا در ابهام است.

فقط علی ای الحال ترند یا همان خرید و فروش به ظاهر با روش های تکنیکال جواب میدهد و سود و زیان نسبتا مطمئنی دارد.البته نمی گوییم استخراج کاملا قانونی است و چون انرژی برق بالایی مصرف میکند و دستور شفافی در این زمینه نیست نا توصیه نمیکنیم ولی سود نسبتا خوبی داردبدیهی است که همه ی ما به دنبال کسب درآمد هستیم ولی با دست تقریبا خالی و سرمایه ی اولیه ی کم.امروزه شاهد تهاجم به سمت بازار سرمایه هستیم

 و مشاهده می کنیم که همه در کارگزاری ها و مراکز اهراز هویت سجام در امد و شد هستند.از طرفی این مراکز سود خود را از دستمزد ها و مبالغ ناچیز هزینه ی ثبت نام اینها دارند و لذا هیچگاه نمیخواهند فرصت را از دست بدهند و از طرف دیگر شرکت ها عرضه کننده ی سهام هم که بدون دغدغه کلی پول و ارزش بدست می آورند و تا اینجا همه چیز خوب به نظر میرسد ولی جالبترین موضوع این است که چه آینده ای در پیش روی ما است؟! ضرر چند برابری یا سود چند برابری؟!!

علیرضا امامیان بازدید : 50 زمان : نظرات (0)

تئوری های زیادی درباره ی آفرینش و به وجود آمدن جهان هستی پرداخته و ارایه شده است. اما جمع بندی آنچه میدانیم ، جهان و هستی ساخته شده است از ذرات بنیادی که در دسته های فرمویون و بوزون طبقه بندی شده اند‌. و فرمیون  از دو دسته کوارک ها و لپتون ها تشکیل شده است. 

اما فرض کنید یک فضای سه بعدی دکارتی که نقطه های ان یکتا نیست یعنی (۱،۳۵-) که یک مختصات سه بعدی دکارتی است با خودش متفاوت است و یک ثانیه بعد این نقطه دیگر همان نقطه ی قبل نیست و این فصا-زمان است!

نقاطی که علاوه بر خاصیت فضا و زمان با گذشت مولفه ی زمان ویزگی هایی را از دست داده و ویژگی هایی را بدست می آورد ولی این نقطه هر ویژگی را در طول عمر جهان به خود میگیرد یعنی هیچ چیزی بوجود نمی آید و از بین نمیرود ولی در این فضا و زمان جابجا شده و تغییر و تبدیل می شوند مثلا الآن جرم هستند و بعد تبدیل به انرژی میشوند چگونه ؟ جرم انها به یک مختصات دیگر نقل مکان میکند و انرژی از جایی دیگر به این مختصات منتقل می شود و این جرخش و تبدیلات میشود نبض زندگی جهان و سرعت این تغییر ویژگی می شود زمان.پس در این نظریه جهان ابتدا و انتهایی ندارد شاید و همه چیز در حال گردش و تقسیم بین نقاط فضا زمان است.

  و در تلاشین این تفکر را با فورمول های فیزیک و ریاصیات مدل کنیم و شاید اول و آخر جهان را یافتیم.

فرمیون ها که وجه تسمیه آنها ( دلیل نامگذاری ) آن است که این دسته از ذرات بنیادی از آمار فرمی- دیراک تبعیت می کنند.

علیرضا امامیان بازدید : 61 زمان : نظرات (0)


به نام خدا


روند طراحی وبسایت برای شما بدین شرح است:


1- دریافت اطلاعات از شما 

2- طراحی اولیه رایگان

3- راه اندازی روی سرور رایگان و تست دیتا بیس ها و امکانات ( در صورت داشتن)

و به صورت یک هفته آزمایشی با دامنه ی تست امتحان و استفاده گردد و بعد از تکمیل اولیه 

4- تخصیص دامنه ی مورد نظر شما و انتقال به سرور اصلی و یک ماه تست و دیباگ فنی و امنیتی و بعد از 40 روز از تاریخ عقد قرارداد و مرحله ی 1 وبسایت بی عیب و نقص تحویل شما می شود.

لازم به تذکر است که بعد از عقد قرار داد دریافت اطلاعات کلی شما 3 تا 7 روزه سایت شما آماده است اما 40 روز روزانه بررسی می شود  تا کاملا بی عیب و نقص تحویل شما گردد .

 

شرایط تسویه حساب :


هنگام عقد قرارداد و تا یک هفته و ارایه ی نسخه ی Prime کاملا مجانی و رایگان می باشد.

 30 % هزینه ی طراحی + هزینه ی هاستسنگ و دامنه بعد از ارایه ی نسخه ی پتا و تبدیل پرایم به بتا

30% باقی مانده بعد از 40 روز از عقد قرارداد و هنگام تحویل محصول نهایی و 40% مانده بصورت نقد و اقساط تا 24 ماه (چک یا سفته یا ضامن معتبر)


سرویس های پشتیبانی بعد از آپلود نسخه ی نهایی بصورت ماهانه و هر شش ماه سرویس کامل بک آپ رایگان و گارانتی خدمات مادام العمر.گروه تولید محتوا / گروه مهندسی رایانه / گروه مهندسی آریا / هلدبنگ بزرگ آریا

علیرضا امامیان بازدید : 94 زمان : نظرات (0)

به نام خالق اندیشه

علی الظاهر نصب دوربین های مداربسته و راه اندازی سیستم های نظارتی کار ساده ای و راحتی به نظر می رسد اما اینکه شما یک نصاب حرفه ای باشید که با اصطلاحات و نکات فنی آن نیز آشنا باشید برای شما و آینده ی شغلیتان بسیار مفید است. گروه آریا اقدام به برگزاری دوره ی آموزشی طراحی و اجرای سیستم های نظارتی پرداخته است.

البته موقتا این دوره تا بهبود شرایط شیوع کرونا - تعطیل است ولی در صورت ادامه ی وضعیت به صورت مجازی برگزار می گردد.و در صورت بهبود وضعیت کارگاه برگزار می گردد.

توانایی ها و مهارت هایی که شما در این دوره فرا میگیرید

- آشنایی با مدارت و نحوه ی عملکرد دوربین ها

- توانایی طراحی و شبیه سازی سیستم های نظارتی جزئی،متوسط و حتی کلان

- نحوه ی راه اندازی یک سیستم کامل 

- لینک وایرلس در نصب دوربین

-عیب یابی شبکه،عیب یابی تجهیزات 

- و در انتها شما قادر خواهید بود یک مساحت زیاد با تعداد دوربنین های زیاد و لینک های وایرلس و اتاق کنترل را راه اندازی و نگهداری کنید.


نکته : دو یا سه نفر از دوره به استخدام شرکت در خواهند آمد. و مدرک فنـــی و حــــرفه ای اعطا می گردد.

علیرضا امامیان بازدید : 62 زمان : نظرات (0)

به زودی ظرف این هفته دو یا سه لینک از کتاب و جزوه های به زبان فارسی با موضوع فیزیک کوانتم و میدانهای کوانتمی فصل به فصل قرار گرفته است

 لینک دانلود مستقیم فصل اول.

دانلود کنیدhttp://up.aryanet-abhar.ir/info/3128019/QM1

زبان: فارسی

حجم : نا مشخص

قیمت : ۰ ﷼


علیرضا امامیان بازدید : 80 زمان : نظرات (0)
تقریباً یک دهه پیش ستاره‌شناسان یک سیستم ستاره‌ای به‌نام «BD+20 307» را کشف کردند که در فاصله‌ی ۳۰۰ سال نوری از ما قرار داشت. این سیستم دو ستاره داشت که هر کدام حدود یک میلیارد سال قدمت داشتند و ذرات و گردوغبار اطراف آن‌ها را احاطه کرده بود...
علیرضا امامیان بازدید : 94 زمان : نظرات (0)


واحد خبری آریا - امامیان در نشست ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۸: گروه آریا صرفا تمرکز‌خود را برای طراحی و تحقیق و توسعه  در زمینه های مخابرات و انرژی های نو،قدرت ، الکترونیک و فیزیک ( نجوم و فیزیک الکترونیک) قرار داده است. به امید خدا و تلاش روز افزون پرسنل طراحی و تولید یک سری مدارات صنعتی و‌خانگی‌ را از فروردین ۹۹ آغاز خواهیم کرد و به امید حق‌تعالی با نگرش های دانش بنیانی سعی خواهیم‌کرد  به توسعه ی صنعت و‌توانمندی های خوبش و مملکت خود داسته ایم.در ادامه آموزش،برگزاری همایش های آموزشی و علمی ‌ تولیدات دانش بنیانی 

از این پس در زمینه های فیزیک نجوم و فیزیک کلاسیک دبیرستان و عمومی دانشگاه، برگزاری همایش های علمی و حرکت‌های دانش بنیانی در زمینه ی مهندسی برق قدرت و الکترونیک و مخابرات به میهن عزیزمان خدمت خواهیم کرد.

علیرضا امامیان آذر ۱۳۹۸ - جلسه ی ۱۴ ام اصلی و سومین جلسه ی فوری هیئت مدیره 

به علاوه  از این پس اخبار علمی در زمینه ی فیزیک کلاسیک،فیزیک نوین،اختر فیزیک و نجوم و مهندس برق( سه گرایش)،مهندسی کنترل ،مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی و سخت افزار) را انتشار خواهیم داد.


علیرضا امامیان بازدید : 72 زمان : نظرات (0)
ناسا تصویری از تلسکوپ فضایی هابل را منتشر کرده است که در آن بخشی از سحابی «NGC1333» دیده می‌شود. این سحابی در فاصله‌ی تقریبی ۱۰۰۰ سال نوری از زمین قرار دارد. NGC1333 به نام‌های «Ced16» و «LBN741» نیز شناخته می‌شود و آن‌را می‌توان در شمال صورت فلکی برساوش مشاهده کرد.


علیرضا امامیان بازدید : 44 زمان : نظرات (0)

 

واحد خبری آریا امامیان مدیرعامل: امروزه صحبت هایی در باره ی کم رنگ شدن نقش ما در بازار صنعت الکترونیک و برق قدرت زیاد به گوش میرسد.بنده تصدیق می کنم کم رنگ شدن حضور را و علت آن است که این شرکت در حال گذر از یک شرکت کارگری به یک شرکت مهندسی و طراحی و از زمینه ی عملیاتی و اجرایی به سمت طراحی و دانش بنیانی در حرکت هستیم.

به حول و القوه الهی تا سال 1399 هم آزمایشگاه سطح 3 مان راه  اندازی خواهد شد. و کم کم در حوزه ی طراحی،مونتاژ و ساخت مدارات صنعتی و غیر صنتعی وارد خواهیم شد و با دوبال الکترونیک و کامپیوتر  خدمات طراحی الکترونیکی و کنترلی نرم افزاری و اتوماسیون رایانه ای و مهندسی اینترنت  را عرصه خواهیم کرد. در اولین قدم،طراحی و احتمالا پیاده سازی بردهای تک روی الکترونیکی و الکترونیکی فدرت را استارت خواهیم زد و در ادامه به مطالعه و تحقیق روی سیستم های الکترونیک قدرت،شبکه ی قدرت و مشکلات این دو حوزه و بهینه سازی آنها خواهیم پرداخت.

علت این تغییرات و گذر این است که احساس می کنم سطح این کارهایی که ما سابقا انجام میدادیم با ورود خیل افراد فارغ التحصیل از دانشگاه ها به این عرصه پایین آمده و شرکتی چون ما اگر بخواهد در این سطح بماند مصداق درجازدن است.

منتظر خبرهایی شگفت انگیز و تازه از گروه مهندسی آریا باشید...

علیرضا امامیان بازدید : 55 زمان : نظرات (0)

 وضعیت فروش اینترنتی در سال 1398 چگونه است؟

با توجه بی ثبات نسبی بازار در سال 1398 علی الخصوص تابستان 98 و تلاش های مردم و دولت برای مبارزه با تحریم ها و مقاومت اقتصادی انتظار می رود بازار کسب کار اینترنتی کمی کمرنگ تر شده و مردم بیشتر به فکر خرید مطمئن هستند.

اما هر استارت آپی که بتواند بیم مشتری های خود ایجاد اعتماد کند،طبیعتا موفق تر خواهد بود.پس ایجاد اعتماد و اعتماد سازی اولین اصل در توسعه ی فروشکاه شما 724 است.

به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین پروژه های در دست اقدام گروه مهندسی آریا (گما) ترویج فرهنگ خرید اینترنتی و کسب کار اینترنتی است.بلاشک در آینده ی نه چندان دور تمامی خرید های ما اینترنتی و در بستر فضای مجازی اتفاق خواهد افتاد.اگر امروز د راین زمینه مستعد و استوار گام برداریم،فردا آینده ی روشن برای ما خواهد بود.لذا برآن شده ایم که بخش فروش بازی کامپیوتری ،کنسول های بازی و خدمات دیجیتال و محتوا فصل بعدی فروشگاهما خواهد بود.علیرضا امامیان بازدید : 92 زمان : نظرات (0)
آینده ی کاری گروه مهندسی برق آریا
امروز ۱۸ ام خرداد ۱۳۹۸ گروه مهندسی برق اریا وارد ۶ ام سال کاری حرفه ای و جدی خود می شود.خداوند را شاکریم که طی پنج سال اخیر با عنایت حق تعالی توانسته ایم باتمامی فراز و نشیب ها مشکلات را پشت سرگذاشته و به جایگاه و رتبه ی فعلی برسیم.لذا برآن شدیم که تصویری از آینده ی کاری مان متصور شده و با پشتکار شاهد خلق موفقت و به واقعیت رساندن آن باشیم.در این مسیر تصمیم برآن شد که خط تولید اینورتر های تکفاز شبه سینوسی و سیم سیار محافظ با امکانات ویژه را در قالب کارگاهی کوچک راه اندازی کرده و مرحله به مرحله با تکمیل و توسعه ی ایمن کارگاه کوچک آنرا به یک واحد ضنعتی مستقل برای تولید محصولات الکتریکی اعم از روشنایی،تجهیزات برق صنعتی ، لوله ی خرطمی و فلکسیبل،کلید و پریز ،فیوز و کلید منیاتوری و امثال هم تبدیل نماییم.
اینورتر مد نظر ما اینورتر در سه مدل زیر است.
۱- تکفاز،۳۰۰ وات،۱۲ ولت دی سی به ۲۳۰ ولت ای سی،با دو ورودی فندکی و سوسماری مختص اتصال به اتومبیل
۲- تکفاز،۵۰۰ وات،۱۲ ولت دی سی به ۲۳۰ ولت ای سی،با دو ورودی فندکی و سوسماری مختص اتصال به اتومبیل،شارژر تک پورت
۳- تکفاز ۱۱۰۰ وات،۱۲ ولت دی سی به ۲۳۰ ولت ای سی،با یک ورودی سوسماری  ،شارژر مستقیم موبایل،

سه راهی و سیم سیار ها در مدل های :
۱- محافظ،کلید،سه،چهار،شش و هشت پریزه
۲- محافظ،کلید،سه،چهار،شش و هشت پریزه،شارژر موبایل،چراغ پریزها
۳-محافظ،کلید،سه،چهار پریزه،بدون سیم،مختص پکیج و بارهای حساس
علیرضا امامیان بازدید : 88 زمان : نظرات (0)


گروه مهندسی برق آریا :


 مهندسی بـــــرق الکترونیـــک : مجری دوربین مداربسته و دزدگیر،درب های هوشمند،کنترلر های هوشمند

 مهندسی بــــرق قـــــدرت : برق صنعتی و تابلو برق،شبکه ی توزیع و برق کشی  ساختمانی و صنعتی 

مهندسی بـــــرق مخابرات و کامپــــــیوتر: فیبرنوری و آنتن وایرلس 

 

گروه  مهندسی کامپیوتر آریا :


 توســــعه دهنده وب و نــرم افــزار: طراحی و اجرای وبسایت و اپلیکیشن موبایل

 مهندسی امنیت شبکه و اینترنت : گسترش انواع مدل های اینترنت

 مهندسی شبکه و ســخت افــزار : راه اندازی انواع شبکه های وایر و وایرلس


 

 

 


علیرضا امامیان بازدید : 126 زمان : نظرات (0)


شرکت بهسازان رعد افروز به شماره ی ثبت 855 با بیش از 4 سال سابقه ی کار در زمینه ی برق قدرت،صنعتی،الکترونیک و مخابرات و کامپیوتر بعد از اندکی تغییرات در چارت سازمانی خود در سال 1398 با چارت جدید آغار به کار کرده است.

چارت 1398 به شرح زیر است.سمت ها :

مدریت عامل : مسئول مستقیم رسیدگی به امور جاری و اداری شرکت که حق امضا ی کلیه ی اسناد رسمی،حقوقی را دارد.

هیئت مدیره : اعضای این هیئت سهامدارانند و حق امضای  اسناد را دراند ولی این حق به مدیر عامل تفیض شده است.

مدیریت داخلی : مسئول رسیدگی به امور داخلی،هماهنگی های اجرای پروژه ها ، پرداخت حقوق و مزایا و نایب مدیریت عامل هستند.

حسابداری و امور قراردادها: مسئول رسیدکی به حساب و کتاب های شرکت و گزینش نیروی انسانی و مدیریت استخدام افراد می باشد.

 

تیم فنی ما،شناور و به فراخور شرایط بین 5 تا 25 نفر متغییر میباشد.


لیست اعضا:

1- علیرضا امامیان : مدیرعامل

2-سید مصطفی حسینی : مدیر داخلی

3- توحید رعایایی : حسابداری و قرارداد ها

4- علیرضا امامیان : رییس واحد تحقیق و توسعه

5- محمد جعفری : نایب رییس تحقیق و توسعه 

 * اعضای هیئت تحقیق و توسعه ::: دانشجویان دانشگاه زنجان،آزاد ابهر،باراجین

تیم فنی :

علیرضا امامیان :ناظر پروژه های توزیع،طراح و مجری شبکه 20 کیلوولت و کارورز شبکه هوایی

عباس لشکری : سرپرست تیم فنی شبکه 20 کیلوولت،کاروز شبکه هوایی

علیرضا رضائیان و سید سعید موسوی : کاروز شبکه هوائی


برقکار حرفه ای و نصاب الکترونیک : رامین گل  محمدی،امیرحسن خلج،سید سعید موسوی


علیرضا امامیان بازدید : 81 زمان : نظرات (0)

چرا کسب و کار اینترنتی؟

و آیا کسب و کار اینترنتی مسخره بازی و بچه بازیست؟ یا نه واقعا میشود کار و زندگی خود را برد به سمت فضای مجازی؟ 

امروز راجع به دو سوال بالا بحث خواهیم کرد،امروز حتما توجه شما هم به تبلیغات مبتی بر استارتاپ ها و فروشگاه های اینترنتی جلب شده است.و احتمالا دو سوال اساسی بالا به طرق مختلف در ذهن شما وارد شده و فکر شما را مشغول کرده است.امروز به صورت مختصر و مفید و منطقی راجع به این موضوع ها بحث و بررسی خواهیم کرد.

در رابطه با اینکه چرا کسب وکار اینترنتی؟ باید عارض شوم که دلایل و موضوعات مختلفی جواب این سوال است و در بخشهای مختلف دنیا پاسخهای متفاوتی میشود به این موضوع داد اما در ایران و بخصوص منطقه ی مورد بحث ما یعنی شهرستان ها( ابهر) یک دلیل مهم اجاره بها و هزینه‌های نسبتا زیاد برای خرید و حتی رهن مغازه و فروشگاه هااست.که بطبع تاثیر بسزایی بر قیمت اجناس خواهد داشت.چرا شمایی که مغازه دار هستید می بایست پول اجاره مغازه و هزینه‌های برق،گرمایش و سرمایش و... را از مشتری ها بگیرید،اگر هم مغازه در تملک خودتان باشد باز هزینه های جاری هست که باعث افزایش قیمت اجناس میشود.لذا در کسب و کار اینترنتی شما نیاز به پرداخت اجاره بها،پول برق و ‌... ندارید و دغدغه های مرتبط با این موضوعات را هم ندارید و این یک نکته مثبت در کسب و کار اینترنتی شما محسوب می‌شود.اما در قبال این موضوع مهم تری بنام اعتماد به شما مطرح است که بشر ذاتا به مغازه بیشتر از یک وب سایت اعتماد دارد.لذا اگر شما بتوانید اعتماد سازی کنید و نام خود را برند کنید.پول مغازه،برق و.... در حیب شما مانده است.

دومین مزیت کسب و کار اینترنتی آن است که محصولات شما فقط در معرض دید یک بازار سنتی مثل بازار سنتی ابهر و شهرستان های مشابه قرار ندارد و علاوه بر این ها شما کل ایران و حتی کل دنیا را میتوانید در بازار خود بگنجانید.

پس یک) هزینه‌های جاری شما کمتر میگردد دو) کالا،خدمات و محصولات شما علاوه بر بازار سنتی،میتواند طیف وسیعی از بازار محلی خود و شهر ها،شهرستان ها و روستا ها را در بر میگیرد.در عین اینکه هیچ جا ی خاصی نیستند ولی محصولات شما همه جا هست و در معرض دید عموم! پس شانس فرپش شما بالاتر.اما اعتماد؟؟ 

چگونگی اعتماد سازی در مقاله بعدی.

سوال دوم اگر کسب و کار اینترنتی مسخره بازی،بچه بازی و وقت تلف کردن بود و جواب نمیداد و همه ی تفکرات منفی که یکسری افراد نسبت به این موضوع دارند.غالب بود.استارتاپی مثل دیجی کالا هیچگاه رکورد چهار میلیارد تومان فروش را نمیزد .پس در قدم اول تفکرات منفی و افراد منفی و ناموفق را از خود دور کنید و به کاری که شروع کرده اید ایمان داشته باشید.بلاشک موفق خواهد شد.چه یک کسب و کار اینترنتی،چه یک کمپانی بزرگ و چه یک دست فروشی ساده کنار خیابان،اعتقاد به خداوند به عنوان حلال مشکلات و اعتماد به خود و کارت بزرگترین مرحله و ملزوم کار شماست.در قسمت بعدی به چگونگی جلب اعتماد و برند سازی خواهیم پرداخت‌.

علیرضا امامیان بازدید : 91 زمان : نظرات (0)

این فایل ها شامل پایان نامه ی اینورتر های سه فاز و تک فاز در سیستم های dg

فایل شبیه ساز اینورتر تکفاز بدون ترانس سبک و با قابلیت تبدیل ۱۲ ولت به ۲۲۰ ولت ۵۰ هرتز بدون هارمونیک

توان تولید ۱۵۰۰ وات ساعت(بسته به جریان ساعت باتری برقی دهی دارد).

 

برای دانلود مقاله ی (مجانی):

تعدادصفحات :

زبان : فارسی

قیمت : 0 ریال

 لینک دانلود مستقیم

علیرضا امامیان بازدید : 661 زمان : نظرات (0)

با عنایت بر سیاست mti که نشر رایگان علم است،یکی از جزوات تقریبا کامل و درست و حسابی در درس بررسی سیستم های قدرت 1را به رایگان برای شما عزیزان  به اشتراک بگزاریم.

 

مشخصات فایل:

زبان : فارسی

تعداد صفحات :

رمز : ندارد

دانلود کنید

علیرضا امامیان بازدید : 204 زمان : نظرات (0)

با عنایت بر سیاست mti که نشر رایگان علم است،یکی از جزوات تقریبا کامل و درست و حسابی در درس مدار های مخابراتی که درسی تخصصی و 3 واحدی در گرایشات الکترونیک و مخابرات می باشد و یکی از دروس نسبتا پیچیده در این گرایشات است ،را به رایگان برای شما به اشتراک بگزاریم.

 

مشخصات فایل:

زبان : فارسی

تعداد صفحات :

رمز : ندارد

دانلود کنید

علیرضا امامیان بازدید : 1445 زمان : نظرات (0)

مقاله ای کامل در باره ی محافظ ولتاژ برق.

این مقاله قابلیت این را دارد که به عنوان پایه ای برای تحقیقات پایان نامه ای درجه ی کارشناسی مورد استفاده قرار گیرد.

در ضمن برای ساخت و تولید محافظ برق می تواند بسیار مفید باشد،زیرا مدار شماتیک،مدار تحلیلی و تمامی المان های مدار به همراه مشخصه ی انتقال (عموما ولتاژ بر جریان) در این مقاله ذکر شده و گزارش کاملی از تمام جزییات این المان ها و کلیت مدار اعم از ماکزیم ولتاژ قطع و وصل و تحلیل های فرکانس های اضافی(هارمونی های شبکه) و... ذکر شده است.

از همه مهم تر این مقاله و مقالات نظیر این  قیمتی حدود 10000 تومان و بالا تر فروخته میشود که نظر به سیاست های سایت mti که نشر مجانی علم است این مقاله مجانی در اختیار عزیزان قرار می گیرد.

برای مشاهده ی فهرست مطالب مقاله به ادامه ی مطلب بروید....

برای دانلود مقاله ی (مجانی):

تعدادصفحات :

زبان : فارسی

قیمت : 0 ریال

 لینک دانلود مستقیم

علیرضا امامیان بازدید : 1496 زمان : نظرات (1)

VCI و VPI دو مقدار مهم در تنظیمات مودم هستند که مشخص کننده مسیر و کانال انتقال داده‌ها به ISPمی باشد. که برای هر ISP داخلی، متفاوت از دیگری است. این دو مقدار در حالت انتقال ATM استفاده می‌شوند.یکی از مهمترین تنظیماتی که برای اتصال به اینترنت در مودم (Modem) خود باید آن را انجام دهید، تنظیمات مربوط به دو مقدار VCI و VPI است. این مقادیر توسط ISP مشخص می‌شوند و نشان دهنده کانال انتقال داده اند.

به ادامه مطلب مراجعه کنید
علیرضا امامیان بازدید : 387 زمان : نظرات (0)

 مریسا مایر(میر) 

مدیر عامل کنونی(2016) یاهو

مدیر عامل کنونی شرکت Yahooمریسا میر، مدیر عامل کنونی یاهو، هنوز هم محبوب‌ترین مدیرِ این شرکت محسوب می‌شود. هرچند که در دوران مدیریت میر، این شرکت با شکست‌هایی روبرو شد اما،از نظر کارمندان یاهو، او همچنان یکی از باصلاحیت‌ترین مدیران این شرکت بوده است....


علیرضا امامیان بازدید : 209 زمان : نظرات (0)

 

یاهو را باید یکی از بزرگ‌ترین بازیگران عرصه‌ی وب بدانیم، شرکتی که شاید این روزها حال و روز خوبی نداشته باشد ولی در گذشته‌ی نه چندان دور یکی از شرکت‌های پیشرو در این عرصه بوده است...

علیرضا امامیان بازدید : 149 زمان : نظرات (0)

 یکی از سایت های بسیار مفید،در زمینه ی مهندسی پزشکی پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی مهندسی پزشکی می باشد.این سایت بسیار مفید برای دانشجویان مهندسی پزشکی و برای علاقه مندان به مهندسی پزشکی می باشد.

یکبار بازدید ضرر ندارد:

لینک سایت:http://www.bme711.i

علیرضا امامیان بازدید : 144 زمان : نظرات (0)

 

استفاده از برخی کدهای مخفی به منظور فعال کردن یکسری ویژگی یا مشاهده اطلاعات مختلف در موبایل‌ها از گذشته وجود داشته است. در این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از کدهای مخفی آيفون آشنا کنیم...

علیرضا امامیان بازدید : 197 زمان : نظرات (0)

پردازنده ی های core-m اینتل :

در سال ۲۰۱۴، کمپانی اینتل قول داد که پیاده‌سازی کم‌مصرف معماری برادول (Broadwell) این شرکت، همان انقلابی را به وجود بیاورد که تولیدکنندگان مختلف، مدت‌ها انتظار داشتند در معماری x86 این کمپانی ببینند. اینتل مدعی بود که استفاده از پردازنده‌های سری Core M کاهش بسیار چشمگیر مصرف انرژی را در پی داشته و موجب می‌شود فشرده سازی و اجتماع قطعات سخت‌افزاری به بهترین وجه شده و امکان ساخت سیستم‌های x86‌ بدون فن را برای اولین بار فراهم کند...

علیرضا امامیان بازدید : 136 زمان : نظرات (0)

دانلود جزوه ی درس میکروپروسسور

درس میکرو پراسسور یکی از دروس اجباری گرایش الکترونیک رشته ی برق میباشد و دانشجویان سایر گرایشات مهندسی برق میتوانند این درس را به صورت اختیاری اخذ کنند.در ادامه جزوه ی این درس و مجموعه ی سوالات و تمرینات این درس را برای دانلود قرار داده ایم.

 

حجم:42MB

دانلود مستقیم

 

 

علیرضا امامیان بازدید : 533 زمان : نظرات (0)

بخش جدیدی در این وبلاگ به راه افتاده است که در آن شما میتوانید مشکلات اوبونتو {توزیعی از سیستم عامل لینوکس } خود را بپرسید هم ما و هم سایر بازدید کنندگان وبلاگ به آن پاسخ می دهند.

                                      برای ورود به انجمن Ubuntu کلیک  کنید            

بای بای

امامیان

علیرضا امامیان بازدید : 161 زمان : نظرات (0)

این سوالی است که اخیرا با افزایش استفاده از شبکه‌های بی‌سیم، در ذهن بسیاری از افراد مطرح شده است. اما واقعیت ماجرا چیست؟ آیا این امواج برای سلامتی انسان مضرند؟ اگر این موضوع صحت دارد، چطور می‌توان از شر امواج الکترومغناطیسی رهایی یافت؟ راهکار چیست؟ در ادامه همراه زومیت باشید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

 

علیرضا امامیان بازدید : 184 زمان : نظرات (0)

چگونگی عملکرد و استفاده از سنسور های آلتراسونیک در چکیده ی مقاله ی پایان نامه،مهندس علی زمانی معماری

کاربرد: سنجش فاصله با آلتراسونیک

تعداد صفحات:60

زبان متن:فارسی

فرمت:PDF

_________________________________________________________________________________________________________________________

چکیده را از لینک زیر دانلود کنید:

لینک دانلود مستقیم(کلیک کنید)

حجم فایل: 1.35 MB

رمز فایل:www.mti.rozblog.com(در صورت نیاز)علیرضا امامیان بازدید : 128 زمان : نظرات (0)

تعداد صفحات : 2

درباره ما
Profile Pic
MTI با 5 سال سابقه ی کار در اطلاع رسانی دیجیتال ،دنیای تکنولوژی ، اخبار و آموزش های متفاوت،افتخار خدمت گزاری به شما را دارد. با ما همراه شوید...
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • کارگاه

     کار گاه آموزشی از امکانات ویژه ای است که به این وب اضافه شده تا به شما ساخت وسایل پرکاربرد با کمترین هزینه ها و لوازم موجود در انباری ها(!) آموزش داده شده است هر  هفته 2 پروژه !

  با ما همراه باشید...


  اطلاعیه

  سلام خدمت کاربران گرامی:

  بخش پرسش و پاسخ راجع بع اوبونتو(از اوبونتو بپرس) در انجمن راه اندازی شد برای مشاهده به لینک http://mti.rozblog.com/Forum سری بزنید.

  با سپاس

  امامیان

  آمار سایت
 • کل مطالب : 71
 • کل نظرات : 3
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 3
 • باردید دیروز : 30
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 3
 • بازدید ماه : 129
 • بازدید سال : 5,693
 • بازدید کلی : 86,669
 • کدهای اختصاصی